09369786034

فیلترهای تصفیه اب خانگی چه وقت باید تعویض شود؟

زمان تعویض فیلترهای دستگاه تصفیه آب خانگی از زمان خرید و شروع استفاده از دستگاه عمر فیلترهای پایین دستگاه 6 ماه میباشد و باید تعویض شود و فیلترهای بالا دستگاه ممبران، پست کربن، مینرال از 1 تا 2 سال عمر مفیدشان است و بستگی به آب منطقه دارد و تا رسیدن این زمان لازم به تعویض آنها نیست

برای نصب دستگاه تصفیه آب خانگی چقدر زمان لازم است؟

برای نصب دستگاه تصفیه آب خانگی بین 40 تا 60 دقیقه زمان لازم دارد کارشناس نصب و بستگی به فضا شما و لوله کشی منزل شما هم بستگی دارد.

فرق بین آب تصفیه شده توسط دستگاه تصفیه آب خانگی با آب بطری های آب معدنی در چیست؟

بطری های آب معدنی طبق بررسی های اخیری که انجام شده سرطان زا هستند و واقعا آب معدنی نمیباشند و امروزه اگر دقت کنید به آب آشامیدنی تبدیل شده است که حتی بر روی آنها درج شده است که هیچ فرقی با آب شیر مصرفی خانه ندارد! و این بطری های پلاستیکی باعث درست شدن زباله دانی های بزرگی شده است که حدوداً تا یکصد سال تجزیه نمیشود که این خود مشکل مهمی در محیط زیست کشور عزیزمان است و همچنین بسیار پر هزینه میباشند. از طرفی دستگاه تصفیه آب خانگی با قابلیت گرفتن شن، ماسه، آهک، نیترات، نیتریت، سختی آب و همچنین قدرت آب شیرین کن داراست که در مناطقی که آب شور میباشد را به آب شیرین تبدیل میکند و در طی مراحل فیلترهای مختلف دستگاه این عملیات را انجام داده و در مرحله آخر املاح مورد نیاز بدن را حفظ میکند و آب تصفیه شده سالم و گوارا را تحویل شما میدهد که این آب برای افرادی که ناراحتی های قلبی و عروقی،گوارشی و کلیوی مثل سنگ کلیه دارند امری ضروریست و همچنین کسانی که میخواهند پوستی شفاف و پرطراوت داشته و از مریضی های پوستی به دور باشند و از تمام فواید آب تصفیه شده سالم بهره ببرند با استفاده از دستگاه تصفیه آب خانگی میتوانند سلامتی خود و خانواده و فرزندان دلبندشان را تضمین کنند.

اندازه مصرف برق دستگاه های تصفیه آب RO اسمز معکوس چقدر است؟

مصرف برق در آب تصفیه کن های خانگی RO فقط 24 ولت میباشد که دستگاه با استفاده از ترانس (آداپتور) برق 220 ولت را به 24 ولت تبدیل میکند و این مصرف برق به اندازه کمی بیشتر از شارژ موبایل میباشد.

آیا میشود از دستگاه تصفیه آب خانگی چند خروجی آب تصفیه شده گرفت؟

بله میشود، شما می‌توانید به غیر از آب تصفیه شده ای که از دستگاه با استفاده از یک شیر مجزا فانتزی بر روی سینک آشپزخانه میگیرید و مصرف میکنید، خروجی آب تصفیه شده دیگری هم از دستگاه آب تصفیه کن خانگی خود بگیرید و به یخچال ساید خود نصب نمایید و از آنجا هم آب تصفیه شده سالم را استفاده نمایید که این کار را در صورت درخواست شما خریدار گرامی در زمان ثبت سفارش، کارشناسان نصب ما در زمان نصب دستگاه برای شما انجام خواهند داد، ولی توجه داشته باشید که فشار آب کم میشود و ما این کار را اصلا توصیه نمیکنیم.

بهترین دستگاه تصفیه آب خانگی چه نوع دستگاهی است؟

برترین و با کیفیت ترین نوع دستگاه تصفیه آب خانگی سیستم اسمز معکوس RO میباشد که کامل ترین عملیات تصفیه آب را انجام میدهد که مدل زیرسینکی آنها جزو بهترین آب تصفیه کن خانگی به حساب میاید