09369786034
تعویض فیلتر دستگاه تصفیه آب
عملکرد دستگاه تصفیه آب به طور کامل وابسته به فیلتر های موجود در آن است. انواع مراحل فیلتراسیون و انواع فیلتر های تصفیه آب وظیفه پاکسازی آب از آلاینده هایی با سایز های مختلف را دارند تا دستگاه تصفیه آب بدون هیچ گونه نقصی عملکرد مناسب خود را داشته باشد.

سه مرحله اول فیلتراسیون شامل فیلتر های الیافی پلی پروپیلن، کربن پودری و کربن بلاک وظیفه دفع و حذف آلاینده های نسبتا درشت داخل آب را دارند. این سه فیلتر اهمیت بسیاری دارند؛ از این جهت که به سلامت فیلتر ممبران اسمز معکوس که در مرحله چهارم قرار دارد و مهم ترین فیلتر دستگاه تصفیه آب اسمز معکوس است، کمک بسیاری میکند.

دستگاه تصفیه آب سی سی کا از رایج ترین و شناخته شده ترین آب تصفیه کن های موجود در بازار ایران است. مارک اورجینال این دستگاه در تایوان تولید میشود. اما در بازار ایران به سختی میتوان دستگاه سی سی کا اصل یافت. اکثریت قریب به اتفاق دستگاه هایی که با برند CCK وارد بازار میشوند، مونتاژ ایران هستند. تعویض فیلتر تصفیه آب سی سی کا در صورتی که با فیلتر های با کیفیت انجام شود، می تواند کیفیت و دوام دستگاه شما را تضمین کند.

سافت واتر نیز همانند مارک سی سی کا از برند های معروف و معتبر در حوزه تصفیه آب است. در صورتی که تحقیقاتی را راجع به دستگاه تصفیه آب کرده باشید، قطعا نام سافت واتر به گوشتان خورده است. دستگاه های تصفیه آب سافت واتر در چندین مدل تولید میشوند. دستگاه تصفیه آب 6 مرحله سافت واتر مدل اینلاین از جمله دستگاههای پرفروش Soft Water است.

برند تصفیه آب هیوندای از جمله مارک هایی است که سال های کمی از ورود آن به ایران میگذرد. در حال حاضر دستگاه تصفیه آب هیوندای مدل H700 از بهترین دستگاه‌های آب تصفیه کن است. این دستگاه دارای فیلتر محافظ ممبران به عنوان فلتر مرحله هفتم است.

خرید یک تصفیه کننده آب با برند معتبر یکی از اقداماتی است که میتوان برای اطمینان از کیفیت آب تصفیه کن انجام داد. آکواجوی نیز یکی از برندهایی است که در سالهای اخیر اعتبار فراوانی را کسب کرده است.